Mecz Kazachstan - Polska w el. MŚ 2018. Znamy skład "Biało-czerwonych"

O godz. 18 reprezentacja Polski zmierzy się w Astanie z Kazachstanem w pierwszym meczu eliminacji do mistrzostw świata w Rosji. W składzie "Biało-czerwonych" jest kilka niespodzianek. Nie zagra m.in. Michał Pazdan, który naciągnął mięsień. Zastąpi go Bartosz Salamon.

Selekcjoner Adam Nawałka przed tym spotkaniem miał kilka problemów. Wielu z jego piłkarzy nie gra w klubach, a inni jeszcze w trakcie zgrupowania walczyli o transfery. Ta sztuka udała się m.in. Pawłowi Wszołkowi i Igorowi Lewczukowi, ale Kamilowi Grosickiemu już nie.

Reklama

Skrzydłowy, który na ME we Francji spisywał się bez zarzutu, już był w ogródku i witał się z gąską, ale w ostatniej chwili jego transfer do Burnley nie doszedł do skutku. W dodatku przyplątała mu się drobna kontuzja, a ze względu na zły stan fizyczny i psychiczny selekcjoner Adam Nawałka nie wziął go do Kazachstanu. Największe pytanie przed meczem z Kazachstanem dotyczyło właśnie obsady lewego skrzydła.

Selekcjoner postawił na sprawdzonego Bartosza Kapustkę, który podczas Euro 2016 był pierwszym zmiennikiem Grosickiego.

We wtorek wieczorem mięsień naciągnął Michał Pazdan. Filar obrony wypadł więc ze składu, a jego miejsce zajął Bartosz Salamon.

POLSKA: Fabiański - Piszczek, Glik, Salamon, Rybus - Błaszczykowski, Krychowiak, Zieliński, Kapustka - Milik, Lewandowski.

Spotkanie z Kazachstanem rozpocznie się o godz. 18. Zapraszamy na relację NA ŻYWO tego meczu.

Kazachstan - Polska -> kliknij i dołącz do relacji NA ŻYWO!

Kazachstan - Polska -> jesteśmy też na urządzeniach mobilnych

Dowiedz się więcej na temat: El. MŚ 2018 | Kazachstan | mecz z kazachstanem

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama