Polska - Kazachstan w el. MŚ. Kamil Grosicki: Chcę jak najszybciej się zrehabilitować

- Chcę jak najszybciej rozegrać mecz z Kazachami i się zrehabilitować, bo jestem odpowiedzialny za grę ofensywną zespołu, która w ogóle nie funkcjonowała z Danią - mówił Kamil Grosicki na konferencji prasowej przed meczem Polska - Kazachstan.

Interia zaprasza na relację na żywo z meczu Polska - Kazachstan

Reklama

Tutaj znajdziesz relację na żywo w wersji mobilnej

- Tak jak powiedziałem na gorąco po meczu, była to nie zimny prysznic, a ulewa - mówi o meczu z Danią Grosicki.

- Cieszymy się, że już jutro gramy następny mecz i zrobimy wszystko by trzy punkty zostały w Warszawie. Jesteśmy faworytem, musimy wrócić do tego co graliśmy wcześniej. Potrzebna nam jest koncentracja i spokój - dodaje.

- Niepotrzebnie wdaliśmy się w fizyczną walkę z Duńczykami. Chcę jak najszybciej ten mecz rozegrać i się zrehabilitować, bo jestem odpowiedzialny za grę ofensywną zespołu, która w ogóle nie funkcjonowała z Danią. Chcę, by radość z gry wróciła jaka najszybciej - mówi skrzydłowy reprezentacji Polski.

- Po każdym meczu mamy analizę, czy wygramy 5-0, czy przegramy. Wczoraj także mieliśmy analizę. Nie była długa, ale konkretna. Trener powiedział co robiliśmy źle: praktycznie wszystko. Trzeba szybko nastawić się pozytywnie do tego meczu, wyjść i zagrać swoje. W Kopenhadze przegraliśmy w słabym stylu, ale teraz myślimy już tylko o meczu jutrzejszym. Mamy wielką wolę udowodnienia sobie i wszystkim, że jesteśmy w stanie zagrać na jak najwyższym poziomie. Mamy zaufanie trenera i to nam pomaga - zakończył piłkarz Hull City.

Początek spotkania w poniedziałek o godzinie 20.45.

Eliminacje MŚ - wyniki na żywo, sytuacja w "polskiej grupie" oraz pozostałych

Dowiedz się więcej na temat: Adam Nawałka | reprezentacja Polski | eliminacje MŚ 2018

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje