• 6 .Sampdoria Genua (27 pkt.)
  • 7 .AC Milan (24 pkt.)
  • 8 .Atalanta Bergamo (23 pkt.)

Juventus Turyn - Torino FC 4-0. Dublet Dybali

Juventus Turyn rozgromił Torino FC 4-0 (2-0) w ostatnim sobotnim spotkaniu 6. kolejki Serie A. Bohaterami "Bianconerich" byli Paulo Dybala, który zdobył dwie bramki oraz Miralem Pjanić, który strzelił gola i zanotował dwie asysty.

Serie A - sprawdź terminarz, wyniki oraz tabelę!

"Stara Dama" objęła prowadzenie po kwadransie. Miralem Pjanić zagrał do Paulo Dybali, a ten ruszył w kierunku pola karnego. Holował piłkę kilkanaście metrów i fenomenalnie uderzył zza pola karnego, pakując piłkę do bramki lokalnego rywala.

Dziewięć minut później, bestialski atak na rywala przeprowadził Daniele Baselli, który uniesioną nogą trafił w okolice brzucha Pjanicia. Arbiter nie miał wątpliwości i wyrzucił Włocha z boiska.

W 40. minucie, po dośrodkowaniu z lewej strony, Juan Cuadrado wyłożył piłkę Pjaniciowi, a ten precyzyjnym strzałem podwyższył prowadzenie "Bianconerich".

Po przerwie trafił Alex Sandro. Brazylijczyk wyskoczył najwyżej w polu karnym po dośrodkowaniu Pjanicia i strzałem głową nie dał szans Salvatore Sirigu.

Kropkę nad "i" przy zwycięstwie w derbach postawił Dybala. Argentyńczyk uderzeniem z piątego metra wykończył fenomenalną zespołową akcję "Starej Damy".

Wojciech Szczęsny przesiedział spotkanie na ławce rezerwowych. Za tydzień Juventus, który jest liderem tabeli Serie A, zagra na wyjeździe z Atalantą Bergamo.

Juventus Turyn - Torino FC 4-0 (2-0)

Bramki: Paulo Dybala (16.), (90.), Miralem Pjanić (40.), Alex Sandro (57.)

Dowiedz się więcej na temat: Juventus Turyn | Torino FC