• 6 .Sampdoria Genua (23 pkt.)
  • 7 .AC Milan (19 pkt.)
  • 8 .Torino FC (17 pkt.)

Serie A. Wpadka Juventusu, 90 minut Skorupskiego i Cionka

Juventus w 27. kolejce Serie A nieoczekiwanie zremisował 1-1 w spotkaniu wyjazdowym z Udinese. Pełne 90 minut w barwach swoich drużyn zanotowali Łukasz Skorupski i Thiago Cionek.

Empoli po bardzo wyrównanym meczu ostatecznie przegrało na własnym obiekcie 0-2 z Genoą. W ekipie gospodarzy całe spotkanie zagrał Łukasz Skorupski.

Palermo, w którym przez pełne 90 minut występował Thiago Cionek musiało uznać wyższość Torino. Była drużyna Kamila Glika pokonała ekipę reprezentanta Polski 3-1 po hat-tricku Andrei Belottiego.

Punkty stracili z kolei piłkarze Juventusu. "Stara Dama" zremisowała bowiem na wyjeździe 1-1 z Udinese. Na nudę nie narzekali kibice oglądający rywalizację Cagliari z Interem Mediolan. Podopieczni Stefano Poliego pokonali niżej notowanego przeciwnika aż 5-1.

Bezbramkowymi remisami zakończyły się mecze Atalanty z Fiorentiną i Crotone z Sassuolo.

Serie A - sprawdź wyniki, terminarz, tabelę

Dowiedz się więcej na temat: Serie A | Łukasz Skorupski | Thiago Cionek | Empoli | US Palermo