"Będziemy grały ciekawą, szybką siatkówkę"

"Na Grand Prix będziemy zabierać 14 zawodniczek - trzynaście gotowych do gry i Gosię Glinkę, która ma z nami podróżować i brać udział w treningach" - powiedziała w "Przeglądzie Sportowym" Magdalena Śliwa drugi trener kadry siatkarek.

"Ważne, żeby Gosia jak najszybciej dołączyła do zespołu. Sama zgłosiła chęć wyjazdu na Grand Prix. Od tego czasu będzie już z nami i wspólnie mamy się przygotowywać do mistrzostw Europy" - dodała Śliwa.

Reklama

Biało-czerwone przygotowują się do rozgrywek WGP w Szczyrku. Podopieczne Marco Bonitty rozegrają pierwszy turniej z tego cyklu w dniach 3-5 sierpnia w Rzeszowie, gdzie zmierzą się z Rosją, USA i Chinami.

"W coraz lepszej dyspozycji są Kasia Skowrońska i Ania Podolec. Iza Bełcik szybko wraca do formy. Trenuje normalnie. Myślę, że może odegrać znaczącą rolę już podczas Grand Prix. Zapowiada się, że będziemy grały ciekawą, szybką siatkówkę. Trenujemy bardzo dużo, ale dziewczyny zdają sobie sprawę, że inaczej nie osiągniemy celu. Wszystko naprawdę idzie w dobrym kierunku. Oby tak dalej" - podkreśliła była znakomita rozgrywająca.

Przegląd Sportowy/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Grand Prix

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje