Simplus Cup 2007: Turniej w Mrągowie rozpoczęty

Rozpoczęła się trzecia edycja Simplus Cup na plaży przy ulicy Grunwaldzkiej w Mrągowie. Ze względu na niedawne sztormy na Bałtyku i zalanie plaż zmieniono lokalizację turnieju, który wcześniej miał odbywać się w tym terminie w Jarosławcu.

Do eliminacji zgłosiło się 10 par, z czego 8 przeszło do turnieju głównego, który rozpocznie się w sobotę o 9 rano. Największy aplauz kibiców zdobyły szczególnie wyróżniające się dzisiaj Wardak-Zielińśka (Eden Woda Źródlana) oraz Niemc-Frankowska (Alpat Gdynia). W turnieju wystartowały również dwie pary z Mrągowa jednak odpadły z turnieju.

Reklama

Sędzia główny zawodów, Jan Baniak - który uczestniczy w turniejach od początku istnienia siatkówki plażowej w Polsce - skomentował po zakończeniu pierwszego dnia rozgrywek: "Lokalizację mamy tu bardzo nietypową, bo nad jeziorem. Jednak organizator wykorzystał maksymalnie dostępną powierzchnię co sprawia, że zawody przebiegają zgodnie z planem i przepisowo. Atmosfera jest bardzo przyjazna."

Simplus Cup cieszy się w Mrągowie dużym zainteresowaniem, co widać po pełnych trybunach, dużej frekwencji na zajęciach fitness oraz nauki tańca samby i salsy. Dużo atrakcji organizator zapewnia dzieciom, które cały dzień spędziły na plaży bawiąc się z animatorkami.

Niezależnie od przeprowadzenia turnieju w tym tygodniu, w kolejny weekend Mrągowo również będzie gościć pomarańczowe miasteczko Simplus, jak wcześniej planowano między 19 a 21 lipca.

Informacja prasowa
Dowiedz się więcej na temat: turniej | mrągowo

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje