Bob Bryan poślubił Michelle Alvarez

32-letni Bob Bryan, który razem z bratem bliźniakiem Mikem tworzy najlepszy aktualnie debel świata, poślubił w poniedziałek w Miami Michelle Alvarez. O zmianie stanu cywilnego amerykański tenisista poinformował stosownymi wpisami na Twitterze.

W ostatnich miesiącach amerykańska prasa kilkakrotnie pisała o zaręczynach, planach matrymonialnych oraz pomyśle na spędzenie miesiąca miodowego w Tajlandii. Jednak wyraźnie dziennikarze przespali samą ceremonię, w której uczestniczyła najbliższa rodzina i wąskie grono przyjaciół.

Reklama

"Tę ciszę przerwał dopiero wpis na popularnym komunikatorze: "Uwaga, to oficjalna wiadomość! Możecie gratulować Panu i Pani Bryan! Zrobiliśmy to!"

Kilka godzin później zdjęcia potwierdzające ożenek pojawiły się na jego profilu na portalu społecznościowym Facebook. Na stronie Mike'a, znalazł się za to lekko ironiczny komentarz, o presji, jaką swoją decyzją wywiera brat: "wiadomo było, że kiedyś będziemy się żenić i nasz wspólny dom będziemy dzielić z naszymi żonami. Ale to nie znaczy, że od razu muszę iść w ślady Boba".

Również Mike od wielu lat jest poważnie związany, a jego wybranka ma na imię Lucille. Jednak na razie się jeszcze nie zaręczyli.

Amerykańscy bracia ostatni sezon - najlepszy w ich karierze - zakończyli na pierwszym miejscu w obydwu rankingach ATP Tour. Wygrali w nim 11 turniejów, w swoich 11 występach w finałach.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: B.o.B

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje