Maria podoba się Serenie...

- Ona jest sexy - powiedziała Serena Williams o swojej koleżance i jednocześnie rywalce z kortu Rosjance Marii Szarapowej.

Obie tenisistki już za kilkadziesiąt godzin rozpoczną walkę w WTA Tour Championships presented by Porsche. Turniej, w którym zagra osiem czołowych zawodniczek, rozpocznie się w środę wieczorem w Staples Center w Los Angeles.

Reklama

Organizatorzy promują imprezę plakatem przedstawiającym zdjęcie 17-letniej Szarapowej oraz z hasłem: "Im bliżej siedzisz, tym ona staje się bardziej gorąca".

- Bardzo podobają mi się jej nogi na tym zdjęciu. Jej nogi są takie sexy - powiedziała młodsza z sióstr Williams, patrząc na plakat. - To jest gorące zdjęcie, ale jeśli nie jesteś gotowa do czegoś takiego, to nie powinnaś brać udziału w turnieju. Niestety, przykro to mówić, ale seks się sprzedaje.

Amerykanka dodała, że nie przeszkadza jej, iż ktoś w wieku Szarapowej jest pokazywany w taki, a nie inny sposób.

- Znam wiele osób mających po 12 lat i robiących rzeczy, których nie powinny - wyjaśniła tenisistka. - Niezależnie od tego czy chodzi o aktorkę czy też o piosenkarkę, to zawsze tak bardziej sexy sprzedaje więcej biletów czy też płyt.

Serena Williams rozpocznie swoją walkę w Mistrzostwach WTA Tour (transmisje w Eurosport) już środę. Jej pierwszą rywalką w meczu grupy "czerwonej" będzie Anastazja Myskina. Szarapowa grać będzie dopiero w czwartek. Na początek triumfatorka Wimbledonu zmierzy się w grupie "czarnej" ze Swietłaną Kuzniecową.

Dowiedz się więcej na temat: Serena | serena williams | sexy | williams | serena williams

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje