Nicki Pedersen - mistrz wraca do formy

Duńczyk Nicki Pedersen wrócił na tor po przerwie spowodowanej kontuzją. Żużlowiec w występach w ligach polskiej i szwedzkiej zainkasował kolejno 12 i 14 punktów. Wiele wskazuje na to, że mistrz nie zgubił wysokiej formy.

- Jestem bardzo zadowolony z tego, jak układają się moje starty po kontuzji. Zdobyłem 14 punktów w lidze szwedzkiej, co nie zawsze się zdarza. To oczywiste, że pierwsze starty, czyli te zaliczone w Polsce i Szwecji, dają wiele nadziei na przyszłość - mówi Nicki Pedersen na łamach swojego serwisu internetowego.

Reklama

Pedersen doznał urazu podczas półfinału Drużynowego Pucharu Świata, który w lipcu rozegrany został w Vojens. Po kolizji z reprezentantem Rosji Grigorijem Lagutą musiał zdecydować się na operację poparzonej nogi oraz rekonwalescencję. Nie wystąpił w ostatniej odsłonie cyklu Grand Prix, która odbyła się w minioną sobotę w łotewskim Daugavpils. Pierwszy występ zaliczył w niedzielę w starciu Włókniarza Częstochowa z Falubazem Zielona Góra. Wsparci mistrzem świata częstochowianie sięgnęli po wygraną.

ASInfo/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wraca | "Mistrz"

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje