Radwańska będzie reklamować sprzęt AGD

​Produkująca sprzęt AGD firma Amica podpisała umowę reklamową z tenisistką Agnieszką Radwańską. Kampania reklamowa z jej udziałem jest zaplanowana na jesień bieżącego roku, podano na stronie serwisu radwanska.org.

Wizerunek Agnieszki Radwańskiej ma pomóc Amice w działaniach wizerunkowych, podkreślających wysokie kompetencje firmy w zakresie sprzętu do zabudowy i mebli kuchennych.

- Agnieszka to w tej chwili zdecydowanie najlepsze towarzystwo dla nas. A przecież wszyscy zdajemy sobie sprawę, że to jeszcze nie jest szczyt jej możliwości - przekonuje Robert Drożyński, prezes Amica Marketing.

Radwańska przed kilkoma laty wystąpiła już w reklamie proszku do prania Ariel. Od roku temu wspólnie z czterema innymi tenisistkami pojawiła się w kampanii reklamowej Oriflame.

Reklama

23-letnia krakowianka ostatnio doszła do finału wielkoszlemowego Wimbledonu, gdzie musiała uznać wyższość Amerykanki Sereny Williams. Zbliżające się igrzyska olimpijskie w Londynie odbędą się na tych samych kortach. Isia jest obecnie na drugim miejscu w rankingu WTA. Wyprzedza ją tylko (o 270 punktów) Białorusinka Wiktoria Azarenka.

W całej karierze Radwańska wygrała już 10 turniejów rangi WTA, aż sześć z nich w ciągu ostatniego roku.

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Radwańska | WTA

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje