Radwańska udzieliła... ślubu na korcie centralnym

Nowa sprawność Agnieszki Radwańskiej. W sylwestrowe popołudnie najlepsza polska tenisistka współprowadziła ceremonię ślubną, do której doszło na korcie centralnym ASB Tennis Arena w Auckland.

Radwańska jest jedną z największych gwiazd nowozelandzkiego turnieju, a jako że pierwszy mecz rozegra dopiero we wtorek, ma jeszcze czas na pozakortowe aktywności.

Reklama

W niedzielę na tym samym korcie, na którym we wtorek rozegra pojedynek 1. rundy ASB Classic z Beatriz Haddad Maią, Radwańska wystąpiła w roli prawdziwej współprowadzącej ceremonii ślubnej. W tak niecodziennej scenerii małżeństwo zawarli Janine Thirlwall i Feleti Sofele, którzy zostali wybrani spośród 25 par, które odpowiedziały na ofertę organizatorów turnieju.

Wybór nie był przypadkowy. - Ta ceremonia była jakby skrojona na miarę - komentowała Janine Thirlwall. To para byłych tenisistów z juniorskimi sukcesami. Poznali się w klubie tenisowym, a zaręczyli się również na korcie.

W niedzielę w historii ich miłości napisany został kolejny rozdział. Otoczeni przez 120 członków rodziny i znajomych narzeczeni powiedzieli sobie "tak" przed Agnieszką Radwańską, która pełniła oficjalną funkcję w czasie ceremonii. - Było śmiesznie - komentowała Janine Thirlwall. - Myślałam, że będę się bardzo, bardzo denerwowała, ale nie było tak strasznie - śmiała się świeżo upieczona panna młoda.

łup

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Radwańska

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje