Batata: Możemy zaskoczyć Legię

Cała czwórka Brazylijczyków Widzewa dobrze rozumie jaką wagę ma jutrzejsze spotkanie z Legią Warszawa. Atmosferę tego spotkania szczególnie dobrze rozumieją Giuliano i Batata.

Ten pierwszy grał w Legii, więc dobrze zna wagę tego meczu. Batata natomiast na tyle długo gra w Polsce, żeby przekonać się, że mecze Widzewa z Legia elektryzują całą Polskę.

Reklama

- Na treningach mówimy tylko o tym. Chcemy w Warszawie zaprezentować się korzystnie i pokazać, że Widzew potrafi grać w piłkę. Naszym celem jest zdobycie trzech punktów - mówi Batata - Myślę, że możemy zaskoczyć Legię. Z silnymi drużynami gra nam się wiele lepiej. Widać to było choćby w meczu z Amiką Wronki, która teraz wygrywa wszystko w lidze. Z nami zremisowała bardzo szczęśliwie. Na pewno nasi kibice nie będą nas się wstydzić, po pokażemy w Warszawie dobry futbol - dodaje.

Giuliano cieszy się, że będzie miał okazję znowu zagrać na Łazienkowskiej: - Zawsze dobrze czułem się na stadionie Legii i bardzo mnie cieszy, że mecz odbędzie się przy zapełnionych trybunach. Nie jadę do Warszawy, by udowadniać komuś, że zbyt pochopnie ze mnie zrezygnował. Jadę po to, by Widzew zdobył trzy punkty - mówi piłkarz.

Dowiedz się więcej na temat: zaskoczenie | Legia Warszawa

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje