Batistuta o transferach Realu

Legendarny argentyński napastnik Gabriel Batistuta skomentował letnie zakupy Realu Madryt stwierdzeniem, że prezydent "Królewskich"... nie jest idiotą.

- Sprowadzenie Kaki i Cristiano Ronaldo to niesamowita sprawa, której w Realu wszyscy potrzebowali - oświadczył "BatiGol" - Śmieszą mnie te wszystkie wątpliwości, czy tak okazałe transfery będą miały szansę się spłacić. Szef Realu, Florentino Perez nie jest idiotą, wie co robi i jestem przekonany, że wszelkie pieniądze, które zainwestują w nowych zawodników zwrócą im się bez problemu - dodał.

Reklama

Mimo podziwu dla Realu, Batistuta twierdzi, że najlepszym piłkarzem na świecie jest zdecydowanie jego rodak, Lionel Messi. - W Barcelonie radzi sobie znakomicie. Teraz wszyscy czekamy, żeby formę prezentowaną w klubie, pokazał także w reprezentacji - stwierdził. - Oczywiście potrzebuje na to czasu i z pewnością go dostanie. Wierzę, że udowodni wszystkim na co go stać. Mecze w kadrze przyszły w odpowiednim momencie i dadzą nam wszystkim ogromną satysfakcję - zakończył.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje