Boniek podjął decyzję!

Zbigniew Boniek podjął już decyzję czy zostanie selekcjonerem reprezentacji Polski.

Ogłosi ją najpierw w poniedziałek prezesowi PZPN Michałowi Listkiewiczowi, a później zostanie o niej poinformowana opinia publiczna. Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Boniek powie TAK i obejmie posadę trenera piłkarskiej reprezentacji Polski.

Reklama

Obaj panowie kończą dziś tygodniowe urlopy, podczas których mieli przemyśleć kwestię trenera kadry.

Boniek od początku nie mówił NIE, ale tonował wszelkie doniesienia, że na pewno przejmie opiekę nad kadrą. Wiceprezes PZPN od chwili odwołania Jerzego Engela był kandydatem numer jeden do pracy z reprezentacją narodową.

Antoni Piechniczek, który był gościem portalu INTERIA.PL, stwierdził jednoznacznie, że Boniek to idealny kandydat. - Jego pozytywne cechy to: wielkie piłkarskie nazwisko, znajomość przedmiotu, inteligencja ogólna, upór w dążeniu do celu, konsekwencja, brak poszanowania dla dogmatów i stereotypów.

Były selekcjoner wyliczył też wady jakie ma Boniek - Za bardzo wierzy w swoja szczęśliwą gwiazdę, uważa, że rzadko się myli, ma cechy, które mogą zrażać do niego niektórych ludzi i zawodników - powiedział Piechniczek.

Zbigniew Boniek - kandydat idealny - w przyszłym tygodniu ogłosi swoją decyzję i najprawdopodobniej będzie to decyzja na TAK.

Dowiedz się więcej na temat: PZPN | zbigniew | Boniek | Zbigniew Boniek

Reklama

Reklama

Reklama