Jerzy Engel: Wszyscy są gotowi do gry

Polscy piłkarze przygotowujący się do środowego meczu z Armenią, trenowali na stadionie Wojska Polskiego w Warszawie. W zajęciach brali udział wszyscy zawodnicy, którzy aktualnie znajdują się w kadrze.

Piłkarze trenowali przez godzinę. Pierwsze 40 minut przeznaczyli na ćwiczenia w dwójkach i strzały z dystansu. Pozostały czas wykorzystali na mecz, rozgrywany na jednej z połówek boiska. Podczas mini spotkania wyróżnili się Bartosz Karwan, Radosław Kałużny i Paweł Kryszałowicz.

Reklama

Trening odbył się w temperaturze minus dwóch stopni Celsjusza. Wokół boiska zalegały hałdy śniegu, który od rana z płyty stadionu zgarniali żołnierze.

Po zajęciach selekcjoner Jerzy Engel spotkał się z dziennikarzami na konferencji prasowej. Poinformował, że wszyscy są zdrowi i są przygotowani do gry przeciwko reprezentacji Armenii.

Trener wspomniał również o niesprzyjających warunkach atmosferycznych jakie panują w Warszawie.

- W Norwegii obawialiśmy się zimna i mrozu, a okazuje się, że u nas jest chłodniej aniżeli tam. Musimy przygotować się do tego meczu specjalnie pod względem rozgrzewki przedmeczowej - powiedział Engel.

Spotkanie z Armenia rozpocznie się w środę 28 marca o godzinie 19.00. Serwis SPORT w INTERIA.PL przeprowadzi relację NA ŻYWO z tego spotkania. Serdecznie zapraszamy.

Dowiedz się więcej na temat: Warszawa | jerzy engel | engel

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje