Kadra Janasa - tym panom dziękujemy

Ile można mamić kibiców? Ile razy można dawać nadzieję? Jak długo można obiecywać coś, co jest nierealne? Czas reprezentacji Janasa i jego wybrańców nieuchronnie się kończy.

Widzi to prawie każdy normalny kibic i miejmy nadzieję, że spostrzeże to również Michał Listkiewicz i PZPN.

Reklama

My już dziś tym Panom dziękujemy! Nie chcemy takiej reprezentacji!

Jerzy Dudek - 2 - Skompromitował się i obalił mit, że mamy dobrego bramkarza. Jeśli trener Gerard Houllier oglądał popisy Polaka, sezon w Liverpoolu rozpocznie w rezerwach. Temu Panu dziękujemy!

Marcin Baszczyński - 3 - Cień zawodnika z pucharowych meczów Wisły Kraków. Odbijał się od Szwedów jakby ważył z 20 kg mniej. Fatalnie w defensywie, w ofensywie jeszcze gorzej. Temu Panu również dziękujemy!

Jacek Bąk - 4 - Czy można powiedzieć, że obrońca nie zawiódł jeśli drużyna traci trzy bramki? Bąk jednak nie zawiódł, gdyby nie on mogło być 0:5 lub więcej. Powinien zostać w kadrze.

Tomasz Hajto: - Drugi i ostatni piłkarz, który zasłużył na notę 4. To właśnie Hajto oddał jedyny celny strzał w pierwszej połowie. Nieudane akcje przeplatał świetnym ustawieniem, stąd jego ocena jest wyższa od pozostałych. Mamy jednak lepszych obrońców w lidze, stąd temu Panu dziękujemy!

Maciej Stolarczyk - 2 - Słaby występ wiślaka, który był za wolny na szybkich Szwedów. To właśnie po jego stronie rywale najchętniej atakowali, wiedząc, że łatwiej go ograć niż juniora. Temu Panu już naprawdę dziękujemy!

Tomasz Dawidowski - 2 - Jeździec bez głowy i indywidualista. Słaby i bezproduktywny występ napastnika Amiki. Owszem dwa razy celnie podał do Wichniarka, ale to znacznie poniżej oczekiwań. Czyż nie ma w polskiej lidze lepszego skrzydłowego? Z pewnością jest (np. Łukasz Madej), dlatego Dawidowskiemu, też należy podziękować!

Mirosław Szymkowiak - 2 - Piłkarz, który miał zbawić reprezentację zawiódł na całej linii. To po jego stracie w środku pola padła druga bramka. "Szymek" nie zagrał na miarę swoim możliwości. Zabrakło mu woli walki i zaangażowania, czym imponował w meczach Wisły Kraków. Jeśli wciąż będzie bez formy i chęci do gy, też trzeba podziękować mu za współpracę.

Tomasz Zdebel - 1 - Zupełnie nieporozumienie. Brak celnych podań i strzałów na bramkę. Zagubiony i zdezorientowany wydarzeniami na boisku. Kolejną szansa na etat w kadrze zmarnowana. Na następną już nie zasłużył! Zdebel - Dziękujemy!

Jacek Krzynówek - 2 - Zagrał nie na swojej pozycji. Szarpał, starał się, dryblował, strzelał, ale efekty mierne i mizerne. Można się zastanawiać czy zagrałby lepiej na lewej stronie, ale i tak był lepszy od Kosowskiego. Krzynówek może zostać, ale na lewym skrzydle!

Kamil Kosowski - 1 - Gwiazdor kolejny raz pokazał, że gra w reprezentacji to za wysoki poziom jak dla niego. Zupełnie nie radził sobie na lewym skrzydle, na którym grał tylko przez 20 minut. Później już zapomniał o taktyce oraz ustawieniu i improwizował. Reprezentacji nie potrzeba improwizacji, stąd Kosowskiemu dziękujemy za grę w koszulce z orłem na piersi.

Artur Wichniarek - 2 - Dwa niecelnie strzały na bramkę rywali to za mało jak na napastnika. Osamotniony w ofensywnych poczynaniach zupełnie nie radził sobie w walce z silnymi obrońcami. Braki w przyjęciu piłki aż nadto widoczne. Wichniarkowi raz na zawsze podziękujmy za grę w reprezentacji. Dajmy szansę młodym napastnikom!

Paweł Janas - 1- Defensywna taktytka, złe zmiany i głupie tłumaczenie: "Zawiodła pomoc". To po co zmienił obrońcę? Naprawdę czas Janasa się skończył i trzeba mu podziękować. Tylko za co? OK. Panie Pawle dziękujemy za to, że wreszcie pozbawił nas Pan złudzeń, że jest Pan dobrym selekcjonerem. Selekcja - to dla Pana abstrakcyjne słowo! Dziękujemy!

Noty "Sportu": Dudek 4, Baszczyński 2, Hajto 5, Bąk, 5, Stolarczyk 4, Dawidowski 4, Szymkowiak 3, Zdebel 4, Krzynówek 4, Kosowski 2, Wichniarek 4

Noty "Przeglądu Sportowego": Dudek 2, Baszczyński 2, Hajto 3, Bąk, 3, Stolarczyk 3, Dawidowski 3, Szymkowiak 3, Zdebel 3, Krzynówek 3, Kosowski 2, Wichniarek 3

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje