Pique: Znam wszystkie sztuczki Cristiano Ronaldo

Obrońca FC Barcelony, Gerard Pique w wywiadzie dla magazynu "Voetbal" żartobliwie stwierdził, że zna wszystkie sztuczki gwiazdy Realu Madryt, Cristiano Ronaldo.

Primera Division: Wyniki, tabele i strzelcy. Kliknij tutaj!

Reklama

Grający obecnie w FC Barcelonie Gerard Pique i napastnik Realu Cristiano Ronaldo znają się z czasów, kiedy razem występowali w Manchesterze United.

Reprezentant Hiszpanii w angielskim klubie nie zdołał poważnie zaistnieć, ale uważnie śledził postępy swojego ówczesnego klubowego kolegi, który dziś jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie.

W wywiadzie dla magazynu "Voetbal", Pique podkreślił, że ma wielki szacunek do osiągnięć Ronaldo i uważa go za jednego z najwybitniejszych piłkarzy ostatnich lat.

- Znam wszystkie sztuczki Cristiano i to bardzo pomaga mi, kiedy gramy z Realem - stwierdził ze śmiechem obrońca Barcelony. - To oczywiście żart. Za każdym razem bardzo trudno jest go upilnować, to piłkarz kompletny - dodał Pique.

- Wielu ludzi twierdzi, że jest arogancki i pozuje na gwiazdę, ale ja zapamiętałem go jako miłego i bardzo przyjacielskiego kolegę. Czasem rzeczywiście nie może się oprzeć, by przeglądnąć się w lustrze, ale prawdę powiedziawszy to nie ma znaczenia. Jest fajnym facetem - opisał Portugalczyka piłkarz Barcelony.

Pique odniósł się również do ciągle gorącego tematu w angielskich mediach, czyli spekulacji dotyczących przejścia do Barcelony Cesca Fabregasa. - Żałuję, że Cesc nie przyszedł do nas już w lecie, bo jestem przekonany, że dodałby Barcelonie sporo piłkarskiej jakości - zakończył Gerard Pique.

Zobacz niektóre sztuczki Cristiano Ronaldo:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje