Ronaldo narzeka na swoją formę

Cristiano Ronaldo, który w letnim okienku transferowym przeszedł z Manchesteru United do Realu Madryt jest krytyczny wobec swojej obecnej formy. Mimo, że ostatnio strzelił bramkę dla "Królewskich" z rzutu karnego, w swoim debiucie w Primera Division, to jego gra nie przynosi mu zadowolenia.

- Jestem bardzo zmotywowany do ciężkiej pracy, ponieważ jeszcze nie pokazałem pełni swoich możliwości. Mam nadzieję, że już niedługo wrócę do wysokiej formy, do jakiej przyzwyczaiłem kibiców, jednak muszę jeszcze potrenować i zgrać się z kolegami z drużyny - powiedział Cristiano Ronaldo.

Reklama

Od Portugalczyka kibice i działacze Realu Madryt oczekują bardzo wiele. Nie tylko liczą na jego indywidualne umiejętności, ale również na to, że poprowadzi całą drużynę do zdobycia najważniejszych trofeów.

- Presja, jaką się na mnie nakłada jest wielka, ale ja już się przyzwyczaiłem do tego i nie jest to dla mnie nic nowego. Mamy fantastyczny zespół, który jest zdolny wygrać wszystko, mimo tego proszę pamiętać, że graliśmy ze sobą niewiele i dopiero się uczymy swoich boiskowych zachowań - zaznaczył Ronaldo.

Dowiedz się więcej na temat: Madryt | Cristiano Ronaldo

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje