Ronaldo zapłacił matce swojego syna za milczenie

Brukowa prasa aż huczy od plotek na temat Cristiano Ronaldo. Angielski "The Sun" donosi, że portugalski gwiazdor Realu Madryt zapłacił matce swojego nowonarodzonego syna 10 milionów funtów. W zamian za pieniądze ma ona zachować milczenie i nie ujawniać swojej tożsamości.

"To był najdroższy dzień w moim życiu" - tak Ronaldo opisał dzień w którym przelał swoje roczne zarobki na konto młodej kobiety, matki jego syna, która na zawsze ma pozostać anonimową osobą.

Reklama

Nawet syn Cristiano nie będzie znał swojej matki, ani utrzymywał z nią kontaktu, do czasu gdy "będzie wystarczająco dojrzały, aby zrozumieć sytuację" - wyjaśnia piłkarz.

Gazety spekulują, że matka dziecka to typ "imprezowej dziewczyny", z którą Cristiano nie chciałby się wiązać na stałe. Inne plotki mówią, że matka dziecka była surygatką (matką zastępczą), a ciążę zaplanowano.

W każdym razie Cristiano Ronaldo w poniedziałek przelał na konto kobiety 10 milionów funtów, w zamian za zachowanie przez nią tajemnicy i zrzeczenie się praw do dziecka.

"Kosztowało go to roczne zarobki, ale było tego warte. Nazwał ten dzień najdroższym w swoim życiu, ale przynajmniej ma prawa rodzicielskie do syna" - wyznała osoba z otoczenia piłkarza w rozmowie z "The Sun".

Dziecko przebywa obecnie w Algarve, gdzie wychowuje go matka i siostra Cristiano Ronaldo. Sam piłkarz spędza czas w Nowym Jorku. Portugalczyk wypoczywa po mundialu wraz ze swoją obecną dziewczyną, modelką Iriną Shayk.

Dowiedz się więcej na temat: synowie | the sun | matka | Cristiano Ronaldo | milczenie

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje