Svitlica: Szkoda atmosfery

W kolejnym już meczu Stanko Svitlica strzelił dwie bramki i został uznany najlepszym graczem meczu przez telewidzów C+ . Napastnik Legii dogonił tym samym najlepszego strzelca naszej ligi Macieja Żurawskiego z Wisły Kraków.

Obaj zawodnicy mają po 10 zdobytych bramek w tym sezonie.

Reklama

- Widzew to bardzo dobry zespól nie było nam dzisiaj łatwo. Walczyli przez całe spotkanie ale Legia była zdecydowanei lepsza - powiedział w wywiadzie po meczu Stanko Svitlica.

Zawodnicy Widzewa uważają, że drugi gol był zdobyty nieprawidłowo.

- Mogą sobie protestować ważne, ze gol był uznany i wygraliśmy.

W dzisiejszym meczu miałeś więcej sytuacji na strzelenie bramki. Czego zabrakło?

- Tak to już jest w ostatnim meczu też miałem kilka dobrych sytuacji z których gola nie zdobyłem tak było i dzisiaj. Ważne, że w dzisiejszych czterech dwie wykorzystałem myślę, zę to normalna skuteczność dla napastnika.

Co powiesz o zajściach na trybunach?

- Nie widziałem dobrze jak to się zaczeło więc nie chce tego oceniać, To jednak bardzo niedobrze dla polskiej piłki. Szkoda atmosfery, która do tej pory była bardzo dobra.

Obawialiście się, czy mecz zostanie wznowiony?

- Mieliśmy nadzieję, że zaraz wszystko się uspokoi a my dogramy do końca tym bardziej, że wygrywaliśmy a to była końcówka spotkania.

Dogoniłeś w klasifikacji na najlepszego strzelca Macieja Żurawskiego

- Najważniesze jest, że Legia wygrywa a moje gole się do tego przyczyniają. Nie myślę o koronie króla strzelców niech tylko Legia wygrywa.

Marcin Gołębiewski, Warszawa

Dowiedz się więcej na temat: Legia Warszawa | zawodnicy | bramki

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy