Szaman twierdzi, że rzucił klątwę na Ronaldo

Gwiazdor Realu Madryt, Cristiano Ronaldo ma wszystko, o czym mógłby zamarzyć. Gra w jednym z najlepszych klubów na świecie, zarabia mnóstwo pieniędzy, a kobiety go podziwiają. Niestety, nie wszystkim podoba się luzacki styl życia Portugalczyka. Hiszpańska prasa doniosła, że na skrzydłowego, który ostatnio cierpi z powodu kontuzji kostki rzucono klątwę.

Dokonał tego ponoć hiszpański szaman, Pepe El Brujo, którego poprosiła o to któraś z byłych kochanek gwiazdora. Szaman słono policzył sobie za tę pomoc - podobno eks-dziewczyna Portugalczyka zapłaciła mu aż 30 tysięcy euro za to, by piłkarz nie mógł już grać.

Reklama

- To jest voodoo i z tym nie ma żartów. Drobne urazy będą męczyły Cristiano tak długo, aż nie zrezygnuje z grania - powiedział "Daily Mail" szaman.

- Jak rzucam klątwy? Cóż. Najpierw potrzebuję zdjęcia delikwenta, później robię małą laleczkę na jego podobieństwo i nakłuwam igłami w różne miejsca. To zawsze działa - przyznał Pepe El Brujo.

- Niektórzy namawiali mnie, bym zrobił to samo z Messim, Cambiasso i Cannavaro, ale odmówiłem. Nie mieli motywu, a to bardzo ważne w czarach - zakończył czarownik.

Cristiano Ronaldo doznał kontuzji w meczu Ligi Mistrzów z Olympique Marsylia.

Dowiedz się więcej na temat: Cristiano Ronaldo

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje