"To pogrzebany dinozaur Realu"

Szkoleniowiec Manchesteru United, Alex Ferguson nazwał byłego prezydenta Realu Madryt "dinozaurem, który został już pogrzebany". Z tego względu - jak twierdzi - nie ma się co przejmować deklaracjami Ramona Calderona dotyczącymi Cristiano Ronaldo.

Ferguson już kilka miesięcy temu wdał się w dyskusję na łamach prasy z byłym prezydentem Realu. Wówczas stwierdził, że "Królewskim" nie sprzedałby nawet wirusa, a już na pewno nie swojego portugalskiego gwiazdora.

Reklama

Calderon w wypowiedzi dla francuskiego radia oznajmił jednak ostatnio, że "Cristiano Ronaldo jest już formalnie graczem Realu Madryt". Ta właśnie wypowiedź na nowo wzburzyła Sir Alexa. - Wszystko, co zostało powiedziane w temacie Ronaldo, to teorie Ramona Calderona. To dinozaur, który został już pogrzebany - stwierdził, nie bez satysfakcji, szkoleniowiec "Czerwonych Diabłów". - Ta gra nigdy się chyba nie skończy - dodał. - My jednak jesteśmy zadowoleni z tego jak się mają sprawy z Ronaldo.

Ferguson zapewnił również, że reprezentant piłkarza, Jorge Mendes także dąży do tego, by przedłużyć umowę swojego zawodnika z Manchesterem. - To nie agent piłkarza robi problemy. Reprezentant piłkarza również optuje za tym, żeby Ronaldo został u nas.

Dowiedz się więcej na temat: Madryt | Cristiano Ronaldo | szkoleniowiec | ferguson | dinozaur

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje