Tomasz Sarara zmierzy się z Peterem Balazem 11 kwietnia w Krakowie

Do walki dojdzie w ramach walki wieczoru gali Battle of Warriors II. Pojedynek na zasadach K-1 zakontraktowany jest na trzy rundy po trzy minuty.

Tomasz Sarara jest obecnie bezwzględnie najlepszym ciężkim kickbokserem w Polsce. Ostatnią walkę stoczył 31 stycznia w rosyjskim Kazaniu. Pokonał wtedy po zaciętej  walce Czeczena Turpala Tokaeva.

Reklama

Warto dodać, że zawodnik z Krakowa miał wystąpić 8 marca na prestiżowej gali Kickboxing Empire II w Las Vegas. Sarara miał w USA nie tylko stoczyć kolejną walkę, ale też pomagać w przygotowaniach do kolejnego pojedynku obecnie jednemu z najlepszych kickboxerów świata - Tyrone'owi Spongowi. Niestety, krakowianin nie dostał wizy na wjazd na teren Stanów Zjednoczonych i wszystkie plany musiały ulec natychmiastowej zmianie.

Peter Balaz to 26-letni kickbokser ze Słowacji. Mierzący 190 cm wzrostu i ważący ponad 115 kg zawodnik jest wielokrotnym mistrzem Słowacji w kickboxingu.

Jego największym do tej pory sukcesem jest zdobycie drugiego miejsca na Pucharze Świata w kickboxingu rozegranym w 2011 roku.Kickboxing24.pl

Kickboxing24.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kickboxing | Tomasz Sarara

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama