Widzi Arsenal z pucharem LM

Napastnik Arsenalu Londyn, Emmanuel Adebayor zaapelował do fanów zespołu, by byli cierpliwi, bowiem mimo wyeliminowania w półfinale Ligi Mistrzów, drużyna ciągle się rozwija. Piłkarz rodem z Togo uważa, że za rok to właśnie "Kanonierzy" mogą się znaleźć w finale, a nawet wygrać Champions League!

We wtorek "Kanonierzy" po przegranej 1:3 z Manchesterem United pożegnali się z tymi elitarnymi rozgrywkami, jednak reprezentant Togo nie uważa sezonu za stracony. - Ciągle idziemy do przodu. Nie zapominajmy, że w zeszłym roku odpadliśmy już w ćwierćfinale, w tym roku doszliśmy szczebel wyżej, a w następnej edycji nie widzę powodów, dla których nie mielibyśmy zdobyć Pucharu Europy - stwierdził. - Kiedy rozpoczynał się wtorkowy mecz, byłem przekonany, że uda nam się przycisnąć "Czerwone Diabły". Niestety popełniliśmy dwa błędy i rywale nas skarcili. Wiedzieliśmy, że czeka nas wielkie wyzwanie, ale chyba nikt nie spodziewał się, że Cristiano Ronaldo zdecyduje się na strzał z rzutu wolnego z tak dużej odległości. Nie ma co ukrywać, Manchester United zasłużył na grę w finale - zakończył.

Reklama

24-letni Adebayor przyszedł do Arsenalu w styczniu 2006 roku. Ostatnio w mediach pojawiły się spekulacje, że ma odejść latem do AC Milan.

Dowiedz się więcej na temat: Togo | adebayor

Reklama

Reklama

Reklama