Joshua-Parker. Promotor Anglika: Czy Parker straci głowę?

Eddie Hearn, promotor Anthony'ego Joshuy (20-0, 20 KO), nie jest przekonany, czy Joseph Parker (24-0, 18 KO) wytrzyma olbrzymią presję, kiedy stanie naprzeciw Anglika w ringu.

Walka unifikacyjna z udziałem tych pięściarzy ma się odbyć 31 marca na stadionie narodowym w Cardiff. W październiku Joshua walczył na tym obiekcie w obecności 78 tys. widzów z Carlosem Takamem. Wcześniej boksował przy 90 tys. na Wembley z Władimirem Kliczką. Parker jeszcze nigdy nie walczył przed taką publicznością.

Reklama

- Nie sądzę, aby Parker zupełnie się posypał, ale czy straci głowę? To możliwe. Jeśli tego nie zrobi i jeśli wykona zamierzenia taktyczne, to może się okazać, że ma wyjątkowy talent. Myślę, że jest dużo lepszym bokserem, niż sugerowałaby jego postawa w ostatnich kilku walkach. Ale czy zdoła walczyć na miarę swojego talentu przy takiej presji? Wszyscy zadają sobie to pytania. Wiemy już, że w przypadku AJ-a odpowiedź brzmi "tak" - oznajmił Hearn.

Pojedynek Joshua-Parker być może w tym tygodniu zostanie oficjalnie potwierdzony. W jego stawce znajdą się pasy WBA, IBF, WBO oraz IBO w kategorii ciężkiej.

Dowiedz się więcej na temat: Anthony Joshua | Joseph Parker

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje