Orlando Salido aresztowany za kradzież piwa

Orlando Salido (44-14-4, 31 KO), jedyny bokser, który pokonał na zawodowym ringu Wasyla Łomaczenkę (11-1, 9 KO), został aresztowany w swoim rodzinnym mieście w Meksyku za kradzież piwa.

39-latek wszedł do sklepu w Ciudad Obregón wraz z trzema innymi mężczyznami, z którymi miał zabrać bez płacenia szesnaście puszek piwa. Boksera aresztowano, ale po kilku godzinach opuścił areszt dzięki wpłaceniu 800 pesos (ok. 148 zł) kaucji.

Reklama

Nie są to pierwsze problemy z prawem meksykańskiego pięściarza. Trzydziestego pierwszego grudnia ubiegłego roku Salido aresztowano po bójce w barze.

39-latek pokonał Łomaczenkę niejednogłośną decyzją sędziów w marcu 2014 roku. Dla Ukraińca, dwukrotnego mistrza olimpijskiego, była to druga zawodowa walka. Od tego czasu Łomaczenko jest niepokonany. W miniony weekend przeszedł do historii jako pięściarz, który najszybciej zdołał wywalczyć tytuły mistrza świata w trzech kategoriach wagowych.

W swoim ostatnim pojedynku, który miał miejsce 9 grudnia ubiegłego roku, Salido przegrał w dziewiątej rundzie z Miguelem Romanem. Po walce ogłosił, że przechodzi na emeryturę, ale po kilku dniach zmienił zdanie i zapowiedział, że będzie walczyć dalej. Póki co nie ma żadnego zakontraktowanego pojedynku.

Dowiedz się więcej na temat: Orlando Salido

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje