• 6 .RB Lipsk (47 pkt.)
  • 7 .Eintracht Frankfurt (46 pkt.)
  • 8 .Borussia M' Gladbach (43 pkt.)

2. Bundesliga: Piętnasta porażka SSV Jahn 2000 Ratyzbona

Zespół SSV Jahn 2000 Ratyzbona, którego trenerem jest Franciszek Smuda, przegrał z FC St. Pauli 2-3 w wyjazdowym meczu 25. kolejki 2. Bundesligi.

2. Bundesliga - zobacz wyniki, strzelców, składy, terminarz i tabelę

Zespół Smudy dwukrotnie wyrównywał. Za drugim razem w 89. minucie, a mimo tego nie wywalczył nawet punktu.

Zwycięskiego gola dla gospodarzy strzelił Florian Bruns, gdy jego zespół grał już w dziesiątkę - w 87. minucie czerwoną kartką ukarany został Daniel Ginczek.

SSV Jahn 2000 Ratyzbona nadal zamyka tabelę 2. Bundesligi. Zespół Smudy zgromadził 17 punktów i traci cztery do przedostatniego SV Sandhausen, który przegrał w piątek z TSV 1860 Monachium 0-1. Po 24 punkty mają 16. w tabeli Dynamo Drezno i 15. FC Erzgebirge Aue, który zajmuje ostatnią bezpieczną pozycję w tabeli. Oba zespoły zmierzą się ze sobą w niedzielę.

FC St. Pauli - SSV Jahn 2000 Ratyzbona 3-2 (1-1)

Dowiedz się więcej na temat: 2. Bundesliga | Franciszek Smuda | SSV Jahn 2000 Regensburg