• 6 .Borussia M' Gladbach (0 pkt.)
  • 7 .Eintracht Frankfurt (0 pkt.)
  • 8 .FC Augsburg (0 pkt.)

TSG Hoffenheim - Fortuna Duesseldorf 3-0

Piłkarze TSG Hoffenheim zdobyli bezcenne punkty pokonując Fortunę Duesseldorf 3-0 w meczu 28. kolejki Bundesligi.

Bundesliga - zobacz wyniki, strzelców, składy, terminarz i tabelę

Cały mecz w zespole gospodarzy rozegrał reprezentant Polski Eugen Polanski.

Hoffenheim wciąż zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, ale dzięki wywalczonym dzisiaj trzem punktom zmniejszyło stratę do plasującego się na 16. pozycji Augsburga do zaledwie jednego punktu.

Spotkanie bardzo dobrze ułożyło się dla gospodarzy. W 11. minucie pierwszy celny strzał przyniósł im gola. Goście osiągnęli przewagę w II połowie, ale po samobójczym trafieniu Andreasa Lambertza w 75. minucie przegrywali 0-2. Wynik tuż przed końcem meczu ustalił Kevin Volland w sytuacji sam na sam z bramkarzem rywali.

TSG Hoffenheim - Fortuna Duesseldorf 3-0 (1-0)

Dowiedz się więcej na temat: Eugen Polanski | Hoffenheim | Bundesliga | Fortuna Dusseldorf