Patrick Reed na czele stawki w Augusta Masters

Patrick Reed prowadzi po dwóch rundach rywalizacji w Augusta Masters. W drugim dniu amerykański golfista zanotował sześć poniżej par, a w całym turnieju ma już dziewięć. Do weekendowej rywalizacji awansował Tiger Woods, który jeszcze nigdy w karierze w Auguście nie odpadł po dwóch pierwszych dniach.

Dotychczasowy lider Jordan Spieth miał w drugim dniu problem z trudnymi warunkami, wykonując trzy uderzenia ponad normę na dwóch pierwszych dołkach. Mistrz z 2015 roku zanotował jednak później dwa birdie, pozostając w walce o drugi triumf.

Reklama

Takich kłopotów nie miał Patrick Reed, uzyskując wynik sześć poniżej par, dzięki czemu nad drugim Markiem Leishmanem ma przewagę dwóch uderzeń.

Leishman nie pozwolił Amerykaninowi na uzyskanie dużej przewagi, dzięki najlepszemu uderzeniu w turnieju, gdy popisał się eagle putt na piętnastym dołku.

W swoim pierwszym występie w Masters od 2015 roku, Tiger Woods podtrzymał perfekcyjnąserię awansów do dalszej fazy w Auguście, ale przy czterech powyżej par po dwóch rundach będzie miałnad czym pracować w weekend.

Plan relacji z Augusta Masters w Eurosporcie 1:

Sobota - od godz. 20:10
Niedziela - od godz. 20:00

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje