• 6 .Korona Kielce (48 pkt.)
  • 7 .Zagłębie Lubin (46 pkt.)
  • 8 .Wisła Kraków (45 pkt.)

Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz 0-2 w sparingu

Arka Gdynia przegrała 0-2 (0-0) w sparingu z Sandecją Nowy Sącz. Mecz dwóch zespołów z Ekstraklasy rozegrano w Gdyni. W ekipie Sandecji zagrał pozyskany z Cracovii Mateusz Cetnarski.

Ekstraklasa - sprawdź terminarz!

Bramki, które przesądziły o triumfie zespołu z Nowego Sącza, padły w końcówce spotkania. W 85. minucie gola strzelił Wojciech Trochim, a trzy minuty później kropkę nad "i" postanowił Aleksandyr Kolew.

W barwach Sandecji wystąpił Mateusz Cetnarski, który jest coraz bliżej podpisania kontraktu z nowosądeckim klubem.

Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz 0-2 (0-0)

Arka Gdynia: Pavels Steinbors (74, Szymon Więckowicz) - Tadeusz Socha (46, Damian Zbozień), Michał Marcjanik (46, Adam Danch), Tomasz Koszut (46, Krzysztof Sobieraj), Marcin Warcholak (46, Paweł Wojowski) - Marcus Vinicius (46, Szymon Nowicki; 74, Luka Zarandia), Yannick Kakoko (46, Dawid Sołdecki), Adam Marciniak (46, Michał Nalepa), Michał Żebrakowski (46, Maksymilian Hebel), Grzegorz Piesio (46, Patryk Kun) - Rafał Siemaszko (46, Ruben Jurado).

Sandecja Nowy Sącz: Łukasz Radliński (46, Michał Gliwa) - Lukasz Kubań (46, Adrian Basta), Dawid Szufryn, Michal Piter-Bućko (46, Michał Gałecki), Jonatan Straus - Bartłomiej Dudzic (46, Filip Piszczek), Grzegorz Baran, Bartłomiej Kasprzak, Mateusz Cetnarski (46, Wojciech Trochim), Adrian Danek - zawodnik testowany.

żółte kartki: Marcus Vinícius, Siemaszko.

Dowiedz się więcej na temat: Arka Gdynia | Sandecja Nowy Sącz