• 6 .Legia Warszawa (7 pkt.)
  • 7 .Górnik Zabrze (6 pkt.)
  • 8 .Zagłębie Lubin (6 pkt.)

Porażka Cracovii w meczu sparingowym

Piłkarze Cracovii przegrali na Słowacji sparing FC VSS Koszyce 2-3 (1-3). Podopieczni Jacka Zielińskiego przygotowują się do nowego sezonu Ekstraklasy.

Krakowianie trenują w Zakopanem i właśnie stamtąd pojechali na Słowację, żeby rozegrać sparing.

Gole dla Cracovii strzelili Erik Jendriszek i testowany przez "Pasy" Mateusz Argasiński.

FC VSS Koszyce - Cracovia 3-2 (3-1)

Bramki: 1-0 Haskić (5.), 1-1 Jendriszek (22.), 2-1 Dordević (32.), 3-1 Hasić (34.), 3-2 Argasiński (72.)

FC VSS Koszyce: Ruzinsky - Toth, Huk, Pavuk, Dordević, Szinglar, Dimun, Bukata, Karasz, Haskić, Viazanko oraz Stijaković, Gall, Vanczak, Horodnik, Trebunak, Jano, Danczak, Mikcza, Jonec, Kubik, Takacz.

Cracovia:

I połowa: Pilarz - Deleu, Polczak, Sretenović, Zejdler - Cetnarski, Dąbrowski - Ortega, Budziński, Rakels - Jendriszek.

II połowa: Stępniowski - Jaroszyński, Rymaniak, Wójcicki, Wawszczyk - Czovilo, Argasiński - Diabang, Kapustka, Szewczyk - Zjawiński.

Dowiedz się więcej na temat: Cracovia | Jacek Zieliński I | Ekstraklasa