Damian Podleśny i Bartłomiej Pawłowski wracają do Lechii

Bramkarz Damian Podleśny i pomocnik Bartłomiej Pawłowski wracają do Lechii Gdańsk, z którym rozpoczną przygotowania do sezonu 2016/17, podała internetowa strona klubu.

Podleśny trafił do Lechii latem 2014 roku. Nie rozegrał jednak żadnego meczu w pierwszym zespole, po czym został wypożyczony do Chojniczanki. W tym klubie, na poziomie I ligi, spędził ostatnie półtora roku. Na boiskach zaplecza Ekstraklasy pojawił się w sumie przez ten czas 32 razy. Niedawno zdecydował się na przedłużenie umowy z Lechią, która obecnie obowiązuje do 30 czerwca 2018 roku. 

Reklama

Pawłowski również zasilił szeregi "Biało-Zielonych" latem 2014. Zagrał 12 meczów, ale zimą został wypożyczony do bydgoskiego Zawiszy. W jego barwach pokazał się na boiskach Ekstraklasy 15 razy. Później wrócił do Gdańska. Jesienią poprzedniego sezonu wystąpił w barwach Lechii w jednym spotkaniu Pucharu Polski, strzelając dwa gole Puszczy Niepołomice (5-1).

Potem jednak został wypożyczony do kieleckiej Korony, gdzie w 27 występach na boiskach Ekstraklasy zdobył dla tego zespołu pięć bramek. Kontrakt Pawłowskiego z Lechią ważny jest jeszcze przez rok - do czerwca 2017 roku.


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje