Legia Warszawa. Michał Pazdan może zapomnieć o Serie A

Obrońca Legii Warszawa Michał Pazdan na pewno nie trafi do Cagliari Calcio. Okno transferowe we Włoszech zostało zamknięte o godzinie 20, a włoski klub sfinalizował kupno innego środkowego defensora Ragnara Klavana z Liverpoolu.

O potencjalnym transferze Pazdana do Cagliari poinformował serwis Tuttomercatoweb. Jednak od kilku godzin wiadomo, że reprezentant Polski na pewno nie przeniesie się do żadnego z włoskich klubów. Okno transferowe we Włoszech zostało zamknięte o godzinie 20:00, a obrońca Legii nie ruszył się z Warszawy. Ponadto Cagliari sfinalizowało transfer Ragnara Klavana z Liverpoolu.

Reklama

32-letni Estończyk w piątek przeszedł badania medyczne. Do godziny 19:00 klub musiał dostarczyć niezbędne dokumenty do Włoskiego Związku Piłki Nożnej. Według Calciomercato udało się to zrobić. O transakcji poinformował również oficjalny twitter Liverpoolu. Na konto ”The Reds” trafi 1,3 miliona euro oraz 700 tysięcy w bonusach. Piłkarz podpisał dwuletnią umowę.

O odejściu Pazdana z Legii mówi się od dwóch lat. Kilkanaście miesięcy temu piłkarz mógł trafić do jednego z klubów tureckich, ale nie był zainteresowany tym kierunkiem. W ostatnich dniach był łączony tylko z Cagliari. Nie zmienia to faktu, że zawodnik chce zmienić pracodawcę, a Legia czeka na konkretne oferty. Po tym, jak warszawski klub odpadł z europejskich pucharów po fatalnym dwumeczu z luksemburskim Dudelange stało się jasne, że z zespołu musi odejść kilku piłkarzy. Pazdan znajduje się na czele tej listy.

po

Dowiedz się więcej na temat: Michał Pazdan | Legia Warszawa

Reklama

Reklama

Reklama