Sandecja. Kazimierz Moskal ma zostać nowym trenerem

Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć, Kazimierz Moskal ma zostać nowym trenerem Sandecji. Źródła zbliżone do klubu twierdzą, że szkoleniowiec jutro ma podpisać kontrakt i spotkać się ze sztabem szkoleniowym.

Ekstraklasa: wyniki, terminarz, strzelcy, gole

Reklama

Sandecja po przegranym 0-1 spotkaniu z Jagiellonią Białystok rozstała się z trenerem Radosławem Mroczkowskim, który był autorem największego sukcesu w historii klubu, jakim był awans do Ekstraklasy.

Tymczasowo drużynę prowadzi drugi szkoleniowiec Janusz Świerad, który zremisował dwa mecze: z Wisłą Płock i Lechią. 

Od nowego roku zespół ma przejąć Kazimierz Moskal, który w minionym sezonie, z powodu problemów ze zdrowiem, rozstał się z Pogonią Szczecin. Teraz ten często niedoceniany trener ma sprawdzić się w Sandecji.

Moskal z Pogonią Szczecin zakończył ubiegły sezon na ósmym miejscu w tabeli. Drużynę prowadził w 43 meczach i zdobywał średnio 1,35 pkt na mecz. W karierze prowadził także GKS Katowice, Wisłę Kraków i Bruk-Bet Termalicę Nieciecza.

Klub oficjalnie jeszcze nie poinformował o zatrudnieniu nowego trenera, ale według źródeł klubowych ma to nastąpić jutro. Z kolei źródła zbliżone do Moskala twierdzą, że nic nie jest jeszcze przesądzone, a kilka istotnych spraw pozostało do ustalenia.

Sandecja od 12 kolejek nie może wygrać meczu w lidze. Drużyna zajmuje 13. miejsce w tabeli.

Waldemar Stelmach, współpraca Adrianna Kmak

Dowiedz się więcej na temat: Kazimierz Moskal | sandecja

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje