Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica. Rumak: Jedziemy na Wisłę, żeby wygrać

- Przed nami bardzo trudne spotkanie. Jedziemy na Wisłę po to, żeby wygrać - mówi szkoleniowiec Bruk-Betu Termaliki Nieciecza Mariusz Rumak przed piątkowym meczem z Wisłą Kraków.

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Wisła - Bruk-Bet Termalica!

Reklama

Relacja na żywo dla urządzeń mobilnych

Mecz Wisła - Bruk-Bet Termalica rozpocznie się w piątek o 20.30.

Oba zespoły spotkały się w Krakowie na finiszu poprzedniego sezonu Ekstraklasy w grupie mistrzowskiej. Goście wygrali tamten mecz 2-1.

Nowy sezon Wisła zaczęła od wyjazdowej wygranej 2-1 z Pogonią Szczecin, a piłkarze z Niecieczy przegrali u siebie 0-1 z Jagiellonią Białystok.

- Nie ma przygnębienia w Termalice, bo przygnębienie może dotykać ludzi, którzy nie są związani ze sportem - podkreśla Rumak na oficjalnej stronie klubu po inauguracyjnej porażce.

- Jesteśmy w takim nastroju, że chcemy jak najszybciej pokazać, że jesteśmy dobrym zespołem. Ten mecz nie ułożył się tak, jakbyśmy sobie tego życzyli. Były lepsze fragmenty, ale przegraliśmy - mówi szkoleniowiec niecieczan.

- Nie ma takiej sytuacji, że tamten mecz wpływa na nas przygnębiająco. Natomiast pozytywnie wpłynął na szatnię pod względem złości sportowej - stwierdza.

- Jedziemy na Wisłę po to, żeby wygrać - dodaje Rumak.

- Piłkarze, którzy przyszli do Wisły, pokazali na stadionie Pogoni, że potrafią grać w piłkę, więc na pewno przed nami bardzo trudne spotkanie - zaznacza szkoleniowiec Bruk-Betu Termaliki.

WS

Ekstraklasa: wyniki, tabela, strzelcy, terminarz

Dowiedz się więcej na temat: Mariusz Rumak | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | Ekstraklasa

Reklama

Reklama

Reklama