​Wisła Kraków. Dariusz Wdowczyk o ewentualnej zmianie właściciela

Trener Wisły Kraków Dariusz Wdowczyk skomentował ewentualną kolejną zmianę właściciela. Z rąk Projekt-Gmina.pl Jakuba Meresińskiego klub przejmuje TS Wisła Kraków.

- O godz. 16 miało dojść do podpisania umowy. Jeśli tak się stało, to się cieszę. Klub przejmują ludzie wiarygodni. Pojawią się wraz z nimi sponsorzy - powiedział w Canal+ Wdowczyk.

Reklama

- Nazwiska tych ludzi uwiarygodniają Wisłę Kraków. Dobro klubu leży im na sercu - uważa trener.

- Dziwię się, że wcześniej Wisła została oddane w ręce ludzi niepoważnych. 110 lat tradycji, historii, sukcesów... Trudno się z tym pogodzić. Ja jestem tu krótko, ale piłkarzom, którzy są tu długo trudno się pogodzić z takim faktem - nie kryje szkoleniowiec.

- Raz, że jesteśmy na ostatnim miejscu, a druga strona to strona organizacja, a tu się nie najlepiej w klubie działo. Dlatego mam nadzieję, że doszło do zmiany właścicieli. Mam nadzieję, że będziemy dryfować w dobrym kierunku - podkreśla Dariusz Wdowczyk.

Choć do podpisania umowy w sprawie przejęcia Wisły SA przez TS Wisła miało dojść o godz. 16, wciąż nie było oficjalnego komunikatu w tej sprawie.

Dowiedz się więcej na temat: Dariusz Wdowczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje