Rafał Majka i Paweł Poljański przedłużyli kontrakty z Bora-hansgrohe do 2020 roku

Rafał Majka i Paweł Poljański przedłużyli do 2020 roku kontrakty z Bora-hansgrohe - poinformowała w poniedziałek niemiecka grupa kolarska.

- Jestem szczęśliwy, że zostaję w zespole. Ostatnie półtora roku było co prawda dalekie od doskonałości, ale teraz jestem w dobrej formie i chciałbym podczas Vuelta a Espana wrócić na ścieżkę sukcesów - powiedział Majka przed rozpoczynającym się w sobotę w Maladze wyścigu.

Reklama

Obie strony wyraziły zadowolenie, że będą kontynuować współpracę.

- Dla zawodnika bardzo ważne jest, by mieć profesjonalne otoczenie i pozytywną atmosferę wokół siebie. Oba te elementy są w Bora-hansgrohe perfekcyjne, a duch zespołu jest niesamowity - dodał brązowy medalista olimpijski z Rio de Janeiro w wyścigu ze startu wspólnego.

Oprócz niespełna 29-letniego Majki, który barwy tego teamu reprezentuje od 2017 roku, umowy z niemiecką drużyną przedłużyli 28-letni Paweł Poljański i trzy lata młodszy od niego Australijczyk Jay McCarthy.

- Jestem dumny, że mogę się ścigać w jednej w najlepszych grup kolarskich na świecie. Oprócz profesjonalnej pracy, jest miejsce na żarty i wspólnie świetnie się bawimy. Bardzo dobrze się tu czuję i cieszę się, że zostaję dłużej - wspomniał Poljański.

Dowiedz się więcej na temat: Rafał Majka | Paweł Poljański

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje