Stelmet Enea BC Zielona Góra - Trefl Sopot 90:94 w 16. kolejce

Koszykarze Stelmetu Enei BC Zielona Góra przegrali z Treflem Sopot 90:94 (22:25, 22:32, 31:18, 15:19) w jedynym sobotnim meczu 16. kolejki ekstraklasy.

Dla gospodarzy najwięcej punktów - 37 - rzucił Vladimir Dragiczević. Dla gości 24 punkty zdobył Obie Trotter.

Reklama

Mistrzowie Polski, którzy ponieśli piątą porażkę w sezonie, zajmują drugie miejsce w tabeli. Trefl odniósł ósme zwycięstwo i jest dwunasty. Prowadzi Anwil Włocławek (14 zwycięstw - 3 porażki).

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Trefl Sopot 90:94 (22:25, 22:32, 31:18, 15:19)

Stelmet Enea BC: Vladimir Dragiczevic 37, Łukasz Koszarek 8, Adam Hrycaniuk 8, Przemysław Zamojski 8, Martynas Geceviczius 6, Nikola Markovic 6, Jarosław Mokros 5, Thomas Kelati 5, James Florence 4, Filip Matczak 3.

Trefl: Obie Trotter 24, Filip Dylewicz 20, Jakub Karolak 15, Jermaine Love 13, Stephen Zack 7, Marcin Stefański 7, Michał Kolenda 3, Łukasz Kolenda 3, Piotr Śmigielski 2.

Polska Liga Koszykówki - tabela

1.Anwil Włocławek312382624-231054+314
2.Polski Cukier Toruń312292647-235353+294
3.BM Slam Stal Ostrów Wlkp.312292494-227953+215
4.Stelmet Enea BC Zielona Góra3121102664-242252+242
5.MKS Dąbrowa Górnicza3119122536-239350+143
6.Rosa Radom3119122570-245750+113
7.Trefl Sopot3117142504-244348+61
8.King Szczecin3117142578-251948+59
9.PGE Turów Zgorzelec3117142617-262448-7
10.Asseco Gdynia3117142533-256148-28
11.TBV Start Lublin3116152544-252647+18
12.Polpharma Starogard Gd.3115162469-246946
13.AZS Koszalin3111202435-266242-227
14.GTK Gliwice3110212464-264841-184
15.Miasto Szkła Krosno318232419-263639-217
16.Legia Warszawa315262366-271836-352
17.Czarni Słupsk325271463-190724-444
IAR/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Stelmet Zielona Góra | Trefl Sopot

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje