Lech Basket Liga: Brok na równi pochyłej

Wiele było opowieści o przebudowie słupskiego Broka i jeśli takowa nastąpiła, to wyszła raczej na niekorzyść zespołu prowadzonego przez trenera Tadeusza Aleksandrowicza. Brok przegrał przed tygodniem w Tarnowie, co może nie byłoby taką niespodzianką, gdyby nie rozmiary tej porażki, a teraz przegrał w Szczecinie. To już ogromna sensacja, bowiem szczecinianie, grający w krajowym składzie, wygrał do tej pory tylko trzy spotkania.

W barwach Malfarbu zadebiutował niechciany w Zepterze Idei Jacek Krzykała i prawie przez cały sezon leczący uraz kolana. Malfarb wysoko wygrał w Tarnowie, a Jacek Krzykała zdobył w tym meczu 8 punktów. Tak czy owak porażka odsuwa zespół trenera Arkadiusza Konieckiego od pierwszej ósemki ekstraklasy.

Reklama

Trwa świetna passa Prokomu Sopot. Gracze Eugeniusza Kijewskiego, mimo permanentnego osłabienia, spowodowanego kontuzjami, pokonali wyraźnie Anwil Włocławek i tracą już do rywali tylko jeden punkt.

Nadal przegrywają stargardzianie. Tym razem ta przykrość spotkała ich w Warszawie, ale Polonia potwierdza, że bardzo realnie myśli o pozostaniu w gronie najlepszych zespołów w Polsce.

Zobacz wyniki spotkań 24. kolejki Lech Basket Ligi

Dowiedz się więcej na temat: Tarnów | liga

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje