• 1 .Amiens SC (0 pkt.)
  • 2 .Angers Sporting Club de l'Ouest (0 pkt.)
  • 3 .AS Monaco (0 pkt.)
  • 4 .AS Saint-Etienne (0 pkt.)
  • 5 .Dijon FCO (0 pkt.)
  • 6 .FC Nantes (0 pkt.)
  • 7 .Girondins Bordeaux (0 pkt.)
  • 8 .Guingamp (0 pkt.)

Lyon może wrócić do negocjacji z Liverpoolem w sprawie Fekira

Prezydent Lyonu Jean-Michel Aulas nie wyklucza powrotu do rozmów z Liverpoolem w sprawie transferu Nabila Fekira. "The Reds" byli bliscy zakontraktowania piłkarza na początku czerwca, ale po badaniach lekarskich chcieli zmienić cenę odstępnego.

Reprezentant Francji z powodu problemów z kolanem stracił znaczną część sezonu 2015/2016. W dwóch kolejnych sezonach nie miał większych problemów ze zdrowiem, dzięki czemu zbierał bardzo dobre recenzje za swoje występy i znalazł się na liście życzeń czołowych europejskich klubów. Fekir pojawił się nawet na badaniach w Liverpoolu i właśnie wtedy miało dojść do zgrzytu.

Reklama

Śledząc wyniki badań przedstawiciele angielskiego klubu stwierdzili, że muszą zmienić treść umowy z Lyonem i zapewne kwotę, za którą ściągną na Wyspy Brytyjskie piłkarza. Nie doszło jednak do porozumienia, dlatego pomocnik jako zawodnik francuskiego zespołu pojechał na mundial do Rosji.

Zdaniem "Liverpool Echo" menedżer Jurgen Klopp cały czas chce jednak zatrudnić Fekira, dlatego liczy na negocjacje z przedstawicielami Lyonu. Jak się okazuje dotychczasowy pracodawca nie ucieka od dalszych rozmów. - W świecie piłki nożnej nic się nie kończy. Aktualnie nie rozmawiam z nikim z Liverpoolu, ponieważ piłkarz przebywa z reprezentacją Francji w Rosji, gdzie miejmy nadzieję czeka go wspaniały turniej. Po jego powrocie jestem otwarty na rozmowy - stwierdził prezydent Lyonu Jean-Michel Aulas.

- Ciągle myślę o przyszłości Fekira, o jego karierze oraz klubie w jakim zagra. Dzieje się tak, ponieważ lubię jego tatę i całe środowisko z nim związane. Nabil ma bardzo dobrego agenta, którym jest Jean-Pierre Bernes, dlatego jestem spokojny o jego przyszłość. Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem będzie pozostanie Nebila w Lyonie, ale to nie ja decyduję - dodaje Aulas.

Fekirem poważnie interesuje się również Real Madryt. W ostatnim sezonie 25-latek rozegrał 40 meczów, w których strzelił 23 gole i miał 8 asyst.

Dowiedz się więcej na temat: Nabil Fekir

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje