• 6 .RC Strasbourg Alsace (3 pkt.)
  • 7 .Nîmes Olympique (3 pkt.)
  • 8 .AS Saint-Etienne (3 pkt.)

PSG - Monaco 1-1 w Ligue 1

W hicie 6. kolejki Ligue 1 piłkarze Paris Saint Germain zremisowali na własnym stadionie z Monaco 1-1 (1-1).

Jedna z pierwszy akcji przyniosła prowadzenie mistrzom Francji. W 5. minucie, ku uciesze zgromadzonych na Parc des Princes kibiców, Danijela Subasicia pokonał Zlatan Ibrahimović.

Kwadrans później do wyrównania doprowadził bohater jednego z najgłośniejszych transferów tego lata - Radamel Falcao. Kolumbijski snajper w trudnej sytuacji głową skierował piłkę do bramki.

Jeszcze przed przerwą Ibrahimović mógł po raz drugi wpisać się na listę strzelców, ale po jego technicznym uderzeniu z kilkunastu metrów piłka minęła bramkę Subasicia.

W drugiej połowie wielu okazji podbramkowych nie było. W końcówce gola mógł strzelić kolejny z wielkich snajperów - Edinson Cavani - ale zabrakło mu szczęścia.

Paris Saint-Germain - AS Monaco 1-1 (1-1)

Bramki: 1-0 Zlatan Ibrahimović (5.), 1-1 Radamel Falcao (20.).