• 6 .Girondins Bordeaux (55 pkt.)
  • 7 .AS Saint-Etienne (55 pkt.)
  • 8 .OGC Nice (54 pkt.)

Stade Rennes - Girondins Bordeaux 2-2 w 14. kolejce Ligue 1

Kamil Grosicki zdobył bramkę, a jego Stade Rennes w szalonym meczu zremisowało z Girondins Bordeaux 2-2.

Reprezentant Polski ostatnio jest w niezłej dyspozycji. Zdobył po golu w meczach z Czechami i Islandią, a teraz trafił do siatki w lidze.

- Będę robił co w moich siłach, by grać w klubie jak najczęściej - mówił Grosicki podczas zgrupowania reprezentacji Polski.

Spotkanie z  Girondins Bordeaux zaczął jednak na ławce rezerwowych i wszedł dopiero po przerwie - w 67. minucie zmienił Georgesa Ntepa.

Osiem minut później skrzydłowy reprezentacji Polski fetował gola, ale Rennes długo z prowadzenie się nie ciszyło, bo trzy minuty później wyrównał Diego Contento.

Grosicki na koncie mógł mieć także asystę, bo po jego podaniu jeden z kolegów trafił do siatki, ale był na minimalnym spalonym. Rennes miało wielką szansę na zwycięstwo, ale w doliczonym czasie Giovanni Sio nie wykorzystał rzutu karnego.

Po 14 kolejkach Rennes ma 21 punktów i zajmuje 8. miejsce. Bordeaux ma trzy punkty mniej i jest na 12. pozycji.

Dowiedz się więcej na temat: Kamil Grosicki | Stade Rennes | Girondins Bordeaux | Ligue 1 | piła nożna