Jordan nie zagra w przyszłym sezonie?

Michael Jordan może nie wrócić do gry w Washington Wizards w następnym sezonie z powodu urazu kolana - powiedział szkoleniowiec drużyny ze stolicy.

- Będę zaskoczony, jeśli on w przyszłym sezonie zagra - stwierdził Doug Collins w telewizji ESPN w show "Pardon the Interruption". - Myślę, że Michael chce grać w przyszłym sezonie. Jednak uważam, że musi poważnie to przemyśleć.

Reklama

39-letni Jordan mówił, że będzie grał przez dwa sezony, kiedy ostatniej jesieni po raz drugi powracał do NBA, ale prawie przez cały sezon jest prześladowany przez bolące prawe kolano.

Koszykarz nie skomentował jak na razie wypowiedzi swojego trenera. Jordan miał operację kolana 27 lutego i opuścił 12 meczów. Wrócił do gry w ubiegłym tygodniu, wcześniej niż oczekiwano, ale gra niewiele minut i nie wychodzi na parkiet w pierwszej piątce. Ma jednak nadzieję na pomoc Wizards w zdobyciu ostatnie miejsca playoff w Konferencji Wschodniej. Wizards tracą do Indiana Pacers, zajmującym 8. lokatę na Wchodzie, 2,5 gry, a do końca sezonu pozostało im jeszcze 11 spotkań.

Dowiedz się więcej na temat: kolana | Michael | Washington Wizards | Jordan

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje