NHL: New York Rangers - Tampa Bay Lightning 2-6

Hokeiści New York Rangers, po udanym początku rywalizacji w finale Konferencji Wschodniej NHL, w drugim meczu u siebie dostali bolesny cios, przegrywając 2-6 z Tampa Bay Lightning.

Walka trwa do czterech wygranych i teraz przenosi się do Tampy. Po dwóch meczach jest 1-1.

W poniedziałkowym spotkaniu długo nic nie zapowiadało wysokiej porażki nowojorczyków. Co prawda goście dwa razy wychodzili na prowadzenie, ale po dwóch tercjach prowadzili tylko 3-2.

Po niespełna 29. minutach gry Lightning wygrywali 3-1, a hat-tricka skompletował Tyler Johnson. W 35. minucie kontaktową bramkę zdobył Derek Stepan.

W trzeciej odsłonie trafiali już tylko goście. Dwie bramki zdobył Alex Killorn, a jedną dołożył Steven Stamkos.

Finał Konferencji Wschodniej NHL: New York Rangers - Tampa Bay Lightning  2-6

(stan rywalizacji play off do czterech zwycięstw - 1-1)

Dowiedz się więcej na temat: New York Rangers | Tampa Bay Lightning | NHL | hokej