NHL: Pittsburgh Penguins - St. Louis Blues 4-3

Aż 13 spotkań obejrzeli tej nocy fani NHL. W jednym z najciekawszych hokeiści Pittsburgh Penguins pokonali 4-3 po dogrywce St. Louis Blues. New York Rangers przegrali u siebie 1-5 z Montreal Canadiens.

Co? Gdzie? Kiedy? Bądź na bieżąco i sprawdź Sportowy Kalendarz!

Jednym z bohaterów Pittsburgha został Sidney Crosby, strzelec dwóch goli w starciu z St. Louis Blues.

Goście tanio skóry nie sprzedali. Przegrywali 2-3, ale na pięć minut przed końcem wyrównał Alex Pietrangelo.

W dogrywce sprawę załatwił słynny Rosjanin, Jewgienij Małkin, który objechał bramkarza i trafił do bramki gości po minucie i trzech sekundach dodatkowego czasu. Asystowali: Phil Kessel i Ben Lovejoy.

Hokeiści New York Rangers przegrali z Montreal Canadiens 1-5 w meczu na szczycie. Ekipa z Montrealu wyprzedziła "Strażników" w tabeli Konferencji Wschodniej i awansowała na pierwsze miejsce.

Dopiero po rzutach karnych Tampa Bay Lightning pokonali 2-1 Los Angeles Kings, a Detroit Red Wings przegrali 2-3 po dogrywce z Boston Bruins.