Baraż o prawo gry w 1. lidze: Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce 1-1

W pierwszym barażowym meczu o prawo gry w 1. lidze piłkarskiej w sezonie 2018/19 Garbarnia Kraków zremisowała na swoim stadionie z Pogonią Siedlce 1-1. Rewanż odbędzie w najbliższą środę w Siedlcach o godz. 17.

Po bramce Szymona Kiebziaka w 20. minucie krakowianie długo prowadzili, ale w 78. minucie wyrównał Adrian Paluchowski.

Po remisie na wyjeździe Pogoń jest w lepszej sytuacji przed środowym rewanżem na własnym boisku.

Garbarnia w minionym sezonie zajęła czwarte miejsce w 2. lidze. Pogoń w rozgrywkach 1. ligi była piętnasta. Prawo gry w pierwszej lidze w przyszłym sezonie uzyska zespół z lepszym bilansem w dwumeczu.

Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce 1-1 (1-0)

Bramki: 1-0 Szymon Kiebziak (20.), 1-1 Adrian Paluchowski (78.)

Żółte kartki - Garbarnia Kraków: Szymon Kiebziak, Łukasz Pietras, Tomasz Ogar, Marek Masiuda, Arkadiusz Garzeł. Pogoń Siedlce: Mateusz Żytko.

Sędzia: Mariusz Złotek (Gorzyce). Widzów: 1500.

Dowiedz się więcej na temat: Garbarnia Kraków | Pogoń Siedlce