Fortuna I liga: Garbarnia Kraków opuściła ostatnie miejsce

W zaległym meczu 14. kolejki Fortuna I ligi GKS Katowice przegrał u siebie z Garbarnią Kraków 1-2 (0-2). Ekipa spod Wawelu uciekła z ostatniej pozycji w tabeli, ale i tak - wespół z GKS-em oraz Stomilem Olsztyn - plasuje się w strefie spadkowej.

Katowiczanie oba gole przed przerwą stracili po fatalnych błędach w obronie. W drugiej połowie zerwali się do odrabiania strat, zdobyli gola i grali w przewadze, trafili nawet do siatki na 2-2, ale sędzia nie uznał gola i krakowianie po czterech z rzędu porażkach wreszcie wygrali mecz w Fortuna I lidze.

Garbarnia uciekła z miejsca 18., spychając na nie Stomil Olsztyn. Wszystkie trzy ekipy i tak plasują się w strefie spadkowej i do bezpiecznych miejsc tracą ponad trzy punkty.

GKS Katowice - Garbarnia Kraków 1-2 (0-2)

Bramki: Arkadiusz Woźniak (90) - Tomasz Ogar (12), Tomasz Ogar (28)

Żółte kartki: Damian Michali - Marek Masiuda, Paweł Pyciak

Czerwona kartka: Paweł Pyciak (86)

Sędziował: Daniel Kruczyński (Żywiec)

Widzów: 1050.

Dowiedz się więcej na temat: GKS Katowice | Garbarnia Kraków | Fortuna I liga