OM - Atletico 0-3 w finale LM. "Griezmann nie może od nas odejść"

Kapitan Atletico Madryt Gabi wyraził nadzieję, że Antoine Griezmann po triumfie w Lidze Europy zostanie w zespole. Sukces w europejskich pucharach może zatrzymać Francuza.

Bez dwóch zdań Antoine Griezmann był bohaterem finału Ligi Europy z Olympikiem Marsylia. Francuski napastnik strzelił dwa gole, jednego dołożył Gabi i Atletico Madryt wygrało w Lyonie 3-0. 27-letni reprezentant Francji łączony jest z transferem do Barcelony latem, choć jego kontrakt z obowiązuje do 2022 roku.

Reklama

Kapitan zespołu z Wanda Metropolitano zamierza przekonywać kolegę do pozostania. Gabi liczy, że wywalczone trofeum pomoże w zatrzymaniu Griezmanna w Madrycie. - Powiedzieliśmy mu kilka istotnych rzeczy, nie może nas opuścić. Mam nadzieję, że dzisiejszy sukces przekona go do pozostania - stwierdził 34-letni pomocnik.

Gabi został zapytany, czy Griezmann, który nie chciał wypowiadać się po meczu na temat przyszłości, myśli o tej decyzji. - Oczywiście, że tak. Zastanawia się, w innym przypadku byłby już w innej drużynie - ocenił.

W obecnym sezonie Griezmann zdobył 29 bramek we wszystkich rozgrywkach. Trofeum Ligi Europy jest drugim wywalczonym z Atletico od czasu, gdy w 2014 r. trafił tam z Realu Sociedad San Sebastian.

Dowiedz się więcej na temat: Gabi | Antoine Griezmann | Atletico Madryt

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje