Steven Gerrard zwycięski w debiucie jako trener Rangers FC

Legenda Liverpoolu Steven Gerrard poprowadził w czwartek Rangers FC pierwszy raz w oficjalnym spotkaniu. Jego piłkarze pokonali w pierwszej rundzie kwalifikacji Ligi Europy macedońskie FK Shkupi 2-0. Były znakomity pomocnik powiedział, że jest usatysfakcjonowany, ale nic poza tym. Rangersi wygrali na Ibrox Stadium po bramkach Jamiego Murphy'ego oraz Jamesa Taverniera.

- Jestem usatysfakcjonowany niektórymi fragmentami gry, ale nie więcej niż usatysfakcjonowany - stwierdził 38-letni były kapitan Liverpoolu i reprezentacji Anglii.

Reklama

- Z tego meczu jest do wyciągnięcia wiele pozytywów, ale jedno zmartwienie jest takie, że nie skończyliśmy z wyższym wynikiem i nie zamknęliśmy tej rywalizacji w pierwszym spotkaniu - przyznał.

Szkocka drużyna rozegra rewanż w Macedonii w najbliższy wtorek. Następnie Rangersi rozegrają mecz kontrolny z Wigan Athletic, a 5 sierpnia rozpoczną rozgrywki Szkockiej Premier League od meczu z Aberdeen.

- Miałem wrażenie, że stworzyliśmy wystarczająco dużo sytuacji do zwyciężenia bardziej przekonywająco, a tak wciąż jesteśmy w grze i wciąż pozostaje przed nami mnóstwo pracy do wykonania - zaznaczył Gerrard, dla którego był to w ogóle pierwszy mecz w karierze na stanowisku trenera jakiegokolwiek pierwszego zespołu.

kip

Liga Europejska: wyniki, strzelcy, terminarz

Dowiedz się więcej na temat: Steven Gerrard

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama