Borussia - AS Monaco. Kamil Glik z urazem? Niepokojący widok piłkarza AS Monaco

Kamil Glik i jego AS Monaco są na fali. Zespół z Księstwa przerwał dominację PSG, umocnił się na prowadzeniu w Ligue 1 i jest w najlepszej ósemce Ligi Mistrzów. Poza niepokojem związanym z wczorajszym, haniebnym zamachem w Dortmundzie, polskich kibiców może martwić domniemany uraz polskiego stopera.

Nie wiadomo, z jak poważnym urazem zmaga się reprezentacyjny obrońca i jeden z wiodących piłkarzy lidera ligi francuskiej. Niemniej widać wyraźnie, że przed spotkaniem ćwierćfinału Ligi Mistrzów z Borussią Dortmund Glik nie jest okazem zdrowia.

Reklama

Podczas treningu na Signal Iduna Park trudno było nie dostrzec opatrunku, który wystawał spod bluzy defensora AS Monaco. Polski obrońca nosił okład na prawym biodrze, ale brał udział w zajęciach.

Czy to oznacza, że portugalski trener zespołu Leonardo Jardim może posadzić lidera swojej formacji obronnej na ławce? Początek spotkania o godz. 18.45. Śledź jego przebieg na żywo z Interią!

Mecz pierwotnie miał odbyć się we wtorek, ale zamachowcy przeprowadzili atak bombowy na autokar z piłkarzami Borussii. Na szczęście nikt nie zginął, lecz poważnie ucierpiał obrońca dortmundczyków Marc Bartra, którego prawa ręka wymagała interwencji chirurgicznej. Hiszpan za kilka dni ma wyjść ze szpitala.

AG

Dowiedz się więcej na temat: Kamil Glik | AS Monaco | Leonardo Jardim | Marc Bartra | Borussia Dortmund

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje